Szkolenia funeralne szkolenia pogrzebowe

Adam Ragiel

Specjalista technik funeralnych, Technik sekcji zwłok i Technik balsamacji, Instruktor Tanatopraktyki. Założyciel pierwszej niezależnej polskiej szkoły funeralnej Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego, prekursor Techniki czasowej konserwacji zwłok, wykładowca, autor książki „Bez strachu jak umiera człowiek” Z branżą funeralną związany od 1999 roku

Funeralna Instytucja Szkoleniowa

Polskie Centrum Szkolnictwa Funeralnego Sp. z o.o.

prowadzi szkolenia z zakresu:

Sanitarne Przygotowania Zwłok – SPZ

Technika Balsamacji Zwłok – TBZ

Technika Czasowej Konserwacji Zwłok – TCKZ

Technika Sekcji Zwłok – TSZ

Technika Chirurgii Pośmiertnej – TCHP

Technika sprzątania po zgonach i dezynfekcja funeralna – SSMZ

To nasza firma jest prekursorem techniki Czasowej Konserwacji Zwłok jak i wprowadzenia do branży funeralnej pojęcia TANATOPRAKTYK, które to pojęcie określa osobę zajmująca się Sanitarnym Przygotowaniem Zwłok oraz Czasową Konserwacją Zwłok. Procedury te i obowiązki objęte są zmianami w projekcie ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych.

Pracujemy wciąż nad nowymi technikami poprawiającymi jakość wykonywanych usług pogrzebowych w profesjonalnym przygotowaniu zwłok. Kształcimy osoby, które chcą posiąść lub uzupełnić swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną w branży funeralnej. Naszymi kursantami są właściciele i pracownicy firm pogrzebowych, pracownicy kostnic, cmentarzy, prosektoriów przyszpitalnych, zakładów Medycyny Sądowej również osoby które chcą dopiero rozpocząć karierę zawodową w branży pogrzebowej. Technik funeralnych uczymy również osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy ze statutem bezrobotnego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr telefonów jak również odpowiemy na wszelkie pytania drogą e-mailową.

Trochę historii

W 2008 roku powstała pierwsza w Polsce niezależna Funeralna Instytucja Szkoleniowa Polskie Centrum Balsamacji i Tanatokosmetologii której założycielem jest Adam Ragiel. W 2014 roku ta Instytucja Szkoleniowa zmieniła swoją nazwę na Polskie Centrum Szkolnictwa Funeralnego Adam Ragiel a obecnie po zmianie struktury nosi nazwę Polskie Centrum Szkolnictwa Funeralnego Sp. z o.o.

Adam Ragiel – założyciel i realizator innowacyjnych technologii oraz twórca procedur w branży funeralnej z dziedziny profesjonalnego zajęcia się pośmiertnie ciałem człowieka. Autor książki „Bez Strachu Jak umiera człowiek”, członek zarządu Polskiego Stowarzyszenia Funeralnego.

W dniu 20.07.2009 Polskie Centrum Szkolnictwa Funeralnego Sp. z o.o. ) zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.14/00235/2009. Jesteśmy na liście placówek uprawnionych do organizowania oraz prowadzenia szkoleń i warsztatów na zamówienie instytucji publicznych oraz osób prywatnych

Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr: 2.14/00126/2022

Sanitarne Przygotowanie Zwłok
SPZ

Podstawowe szkolenie funeralne z zakresu Sanitarnego przygotowania zwłok

Zaawansowane szkolenie funeralne z Techniki balsamacji zwłok i chirurgii pośmiertnej

Zaawansowane szkolenie funeralne z Techniki sekcji zwłok sądowej i anatomopatologicznej

Kalendarz szkoleń funeralnych na rok 2023. Tu sprawdzisz wszystkie dostępne termin szkoleń

Logo Polskie Centrum Szkolnictwa Funeralnego Sp. z o.o.

Polskie Centrum Szkolnictwa Funeralnego Sp. z o.o.

05-180 Pomiechowo ul. Kościelna 1 NIP: 5311624651 KRS 00006435221

© 2016 Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved.

Polskie Centrum Szkolnictwa Funeralnego Sp.z o.o. ®

error: Content is protected !!
Skip to content