Tanatkosmetolog, Tanatokosmetyka, Adam Ragiel

„Będąc z Nami możesz być pewien, że będziesz zawsze ze wszystkim na bieżąco”

Wychodząc na przeciw Naszym kursantom i chcąc uzupełniać ich wiedzę oraz technikę rozpoczęliśmy serie cyklicznych corocznych bezpłatnych szkoleń dla Tanatkosmetologów, którzy kończyli w Naszej placówce edukacyjnej szkolenie Sanitarnego przygotowania zwłok.

Cel szkolenia

Szkolenie to ma na celu odświeżyć dotychczas pozyskaną wiedze i wzbogacić warsztat o nowe techniki przygotowania zwłok oraz kosmetyki i makijażu pośmiertnego.

Metodyka działań

Szkolenie ma dwa moduły pierwszy teoretyczny na którym zostaną poruszone tematy związane ze zmianami w branży pogrzebowej oraz omówione problemy z którymi tanatokosmetolodzy spotykają się na co dzień w swojej pracy przygotowania zwłok. Drugi praktyczny na którym zaprezentujemy nowe techniki w przygotowaniu zwłok oraz nowe techniki maskowania przebarwień powłok skóry spowodowanych przemianami pośmiertnymi prezentując przy tym nowości w chemii pogrzebowej oraz produktach do kosmetyki i makijażu pośmiertnego.

Byłeś Naszym kursantem więc to szkolenie jest dla Ciebie

Aby zapisać się na bezpłatne szkolenie wypełnij formularz poniżej, a uzyskasz szczegółowe informację o terminie i miejscu szkolenia

Wymagania

 1. Ukończone szkolenie w Polskim Centrum Szkolnictwa Funeralnego w latach 2008 – 2023
 2. Wypełniony i przesłany formularz zgłoszeniowy
 3. Przesłany scan uzyskanego certyfikatu

Rocznik 2024 będzie miał szkolenie w roku 2025

Zajęcia praktyczne odbędą się w prosektorium

 

  Zgodnie z Art. 23, ust. 1, pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym formularzu do celów szkoleniowych


  Kalendarz pozostałych dostępnych szkoleń

  error: Content is protected !!
  Skip to content